Advert
Advert
Advert

Çakıcı Hastane çıkışı mesaj gönderdi

Bolu'da, F Tipi Cezaevinde yaklaşık 8 aydır yatmakta olan Alaattin Çakıcı, akşam saatlerinde KOAH hastalığı nedeniyle geniş güvenlik önlemi altında Abant İzzet Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine kaldırıldı.

Çakıcı Hastane çıkışı mesaj gönderdi
Advert

Çakıcı, hastanede yapılan tedavisinin ardından tekrar cezaevine götürülmek için cezaevi aracına giderken, "Allah devletimizin, milletimizin bekasını daim etsin. Allah devletimizi, milletimizi korusun. Dünyada kimseye Allah'tan başka biat etmem. Rabbime biat ederim" şeklinde konuştu.

Arkadaşı aracılığıyla notunu iletti

Alaattin Çakıcı'nın notunu basın mensuplarına ileten arkadaşı Üzeyir Çakmaktaş yaptığı açıklamada, "Alaattin bey ileri derecede KOAH hastasıdır. Bolu'nun yüzde 75 nem oranında yatamayacağına dair raporlar vardır. Ancak düzenlenen heyet raporları bakanlığa sevk edilmemiş. Müdür tarafından bir şekilde engellenmiş. Alaattin bey bunda bir kasıt arıyor.

 Normalde bir üst yazıyla bakanlığa yazının sevk edilmesi gerekir. Adalet Bakanlığı da buna göre işlem yapsın. Nem oranının bir yere sevkini gerçekleştirsin. Hükümetle aramı bozmak için, beni hükümete karşı kışkırtmak için arada birileri provokasyon yapıyor değerlendirmesi yaptı şu an için" dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasan     2017-02-12 Abi bu ülkenin bir degeridir derhal serbest birakilmalidir
Hüseyin Gümüşler     2017-02-11 Kiralsin reis elimde en birşey gelmiyor çok darlaniyom
sener cınar     2017-02-11 Ülke ve devlet sevdalısı büyük insan alattın abımi korkunuzdan bırakmıyorsunuz ama 20 yasindaki gebclerimizi sehit Eden pkk lilari hasta diye serbest birakanlar alattin abimin 16 hastaligi var el insaf
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demirtaş'a hapis cezası
Demirtaş'a hapis cezası
Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in heykeli dikildi
Şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in heykeli dikildi