Advert
Advert
Advert

Mafya hesaplaşması!

İstanbul Beykoz Anadolu Hisarı'ndaki ünlü bir resteronda silahlı saldırı meydana geldi. Saldırıyla ilgili detaylar belli oldu. Saldırganın Hüseyin Mert Saral olduğu belirtilirken öldürülen kişinin ise Sedat Şahin'le irtibatlı olduğu değerlendiriliyor.

Mafya hesaplaşması!
Advert

 İstanbul Beykoz Anadolu Hisarı'ndaki ünlü restoran Big Chefs'te silahlı saldırı meydana geldi. Saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı. Saldırıyla ilgili yeni gelişmeler var. Saldırgan Hüseyin Mert Saral gözaltına alındı. Öldürülen kişinin Mehmet Ali Büyüksarıoğlu olduğu öğrenildi. Saldırının nedeninin 12 yıl önce işlenen bir cinayet olduğu belirtiliyor.

NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Beykoz'da ünlü bir restoranda silahlı saldırı yaşandı. Olayda 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı. Olay saat 16.30 sıralarında Beykoz Anadolu Hisarı'ndaki ünlü bir restoranda yaşandı. İddiaya göre, restoranda oturan bir saldırgan arasında husumet bulunan bir kişiyi görünce aniden silahını çekti. Şahsı vuran saldırgan, restorandaki iki müşterinin ise hafif şekilde yaralanmasına neden oldu. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Zanlı ise olay yerine gelen polislere teslim oldu.Saldırıya uğrayan şahsın Ümraniye Devlet Hastanesi'ne götürülürken yolda hayatını kaybettiği öğrenildi.

SİLAHINI MASAYA KOYUP SU İÇTİ

Görgü şahidi bir vatandaş, "Biz bir kafede oturuyorduk. Karşı restoranda silah sesleri duyduk. Vuran şahıs zannedersem oturdu. Sigarasını yaktı, suyunu içti, silahı masaya koydu. Polisin gelmesini bekledi. Vurulan kişiyi görmedik. Ambulanslar geldi, hastaneye kaldırıldılar" dedi.

SALDIRININ NEDENİ ORTAYA ÇIKIYOR

Hüseyin Saral 2015 yılında Roma’da bir restoranda öldürülmüştü. Büyüksarıoğlu, o dönem Sedat Şahin’e istihbarat toplamakla suçlanmıştı. Beykoz'daki saldırının bu cinayetle ilgili olduğu tahmin ediliyor. 

RESTORANDAN AÇIKLAMA

Beykoz’da silahlı saldırının gerçekleştiği ünlü restoran tarafından yapılan açıklamada, olayın iki müşteri arasında gerçekleştiği kaydedildi.

Beykoz’da 1 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin yaralandığı silahlı saldırının gerçekleştiği ünlü restorandan yazılı açıklama yapıldı. Restorandan yapılan açıklamada, “Anadolu Hisarı şubemizde iki müşteri arasında gerçekleşen husumet polisin müdahalesi ile sonuçlanmıştır. Big Chefs Anadolu Hisarı şubemizde yaşanan bu üzücü olay diğer misafirlerimize intikal etmemiş olup, hayat Big Chefs’de güvenli bir şekilde devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FED: Yakın zamanda faiz artışı yapılabilir
FED: Yakın zamanda faiz artışı yapılabilir
Mersin'de Bylock'u 7 asker adliyeye sevk edildi
Mersin'de Bylock'u 7 asker adliyeye sevk edildi